Při objednávce nad 2000 Kč poštovné u Balíkovny a GLS - na výdejní místo v rámci ČR ZDARMA

Loctite MR 5921 - 200 ml plošné těsnění rychle vytvrzující

Kód: 70.081
Neohodnoceno
400 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Loctite MR 5921 - 200 ml plošné těsnění rychle vytvrzující


Popis produktu
Loctite MR 5921 FAG 1 je špičková rychleschnoucí tmavě hnědá pasta, která se používá jako plošné přírubové těsnění motorů nebo převodovek, ale současně také jako závitový utěsňovač trubek, fitinek a šroubových spojů pro spáry nad 0,25 mm. Loctite 5921 je umělá pryskyřice s viskozitou podobné melase, která po vytvrzení (odpařením rozpouštědla) vytvoří poloelastický film. Takto vzniklé polopružné těsnění je výborně použitelné jako přídavné dotěsnění ke konvenčním přírubovým těsněním z pevných materiálů všude tam, kde je požadována:·odolnost tlaku až 34 MPa,·odolnost vůči studené a horké vodě a páře,·pevné utěsnění trubkových a šroubových spojů,·odolnost vůči nemrznoucím směsím, slabým louhům a kyselinám,·těsnění přírub odolné chemikáliím, benzínu, kerosinu, mazacím látkám a ropným produktům.
Rychleschnoucí pryskyřicové lepidlo Loctite 5921 se používá k opravám a lepení nerovných ploch a takových spojení, kde nebude vyžadována za normálních okolností demontáž, typicky jako těsnění automobilový průmysl, těsnění konektorů, pro trvalé sestavy závitových spojů potrubí, těsnění vzduchotechniky, vysokotlakého vodovodního potrubí apod.
 
Technické parametry
Teplotní odolnost: - 55 až + 200 [°C]·
Chemický typ: umělá pryskyřice·
Vzhled: tmavě hnědá pasta·
Složky: jednosložkový·
Viskozita: podobná melase·
Vytvrzení: odpařením rozpouštědla·
Aplikace: utěsňování

LOCTITE® MR 5921 je načervenalá hnědá, viskózní, rychleschnoucí těsnicí pasta na bázi rozpouštědel, která se po odpaření rozpouštědel transformuje na tvrdé, částečně flexibilní těsnění. Slouží k utěsnění přírub, fitinek, spojek a spojů proti únikům v aplikacích, jako jsou například mrazové zátky, nerozebíratelné sestavy, závitové spoje, plošná těsnění sběrných/distribučních potrubí, vzduchovody, kotle, potrubní fitinky a vodovodní armatury.

Doplňkové parametry

Kategorie: Babetta 207, 228
Hmotnost: 0.34 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: